ГоловнаФотогалерея Полтавської державної аграрної академії

День Землі

Нам не байдужі проблеми зміни клімату, тому активна молодь факультету долучилася до міжнародної ініціативи та участі 24 вересня в екологічій акції «Рухай планету» у Полтаві.
Кампанія «Рухай планету» є міжнародною подією, організованою людьми з 180 країн світу за ініціативи Міжнародного кліматичного руху 350.org.
Метою акції «Рухай планету» в Полтаві було привернути увагу мешканців міста до проблеми зміни клімату в цілому і переробки вторсировини зокрема, акцентувати на тих практичних кроках, які кожен з нас має робити вже зараз, аби зупинити кліматичну катастрофу, - розповідає організатор цієї акції у Полтаві, випускниця нашого факультету, Ільїна Оля.
Під час акції було зібрано пластикові пляшки та побудовано з них скульптуру, роздано листівки з адресами пунктів прийому вторсировини в Полтаві та символічні браслети з написами: «Час змін» та «Я за чисту Полтаву», зроблено мапу порятунку Землі з допомогою мешканців Полтави, проведено флеш-моб під гаслом «Зробимо Полтаву чистою!» та здано пляшки на переробку.
 • DSCN1095

  DSCN1095

 • DSCN1125

  DSCN1125

 • DSCN1063

  DSCN1063

 • DSCN1142

  DSCN1142

Інформація про альбом

Налаштування перекладів